Fayda Koleji Öğretmenler Kurul Toplantıları Yapıldı

Fayda Koleji’nden Çanakkale Geçilmez Programı
01/11/2014
Beynimiz Zihnimiz Ve Bağımlılıklarımız Konulu Seminer
03/11/2014

Fayda Koleji Öğretmenler Kurul Toplantıları Yapıldı

Özel Fayda Anadolu Lisesi öğretmenleri 2014-2015 eğitim sezonuna yoğun ama keyifli bir programla hazırlandı. 01-12 Eylül tarihinde Özel Fayda Anadolu Lisesi Öğretmenlerinin katıldığı programda 2014-2015 eğitim yılının planlaması yapıldı ve seminerler verildi.

Programın açılış konuşmasını yapan Özel Fayda Anadolu Lisesi Müdürü Mahmut KILIÇ, okulun misyonu ve vizyonu hakkında bilgi verdikten sonra, okulun bu seneki hedeflerinden ve öğretmenlerden beklentilerini anlattı. Mahmut KILIÇ, sözlerini yeni eğitim –öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek noktaladı.

Toplantıda Fayda Kolejleri Genel Müdürü Yusuf Yitük geçen senenin kısa bir değerlendirmesini yaparak öğretmenlere başarılı bir yıl geçirmesi temennisinde bulundu.

Toplantıda yeni eğitim yılının planlamasının yapılması yanında sosyal ve kültürel faaliyetlerle ilgili kararlarda alındı. Yeni öğretim yılında faaliyete geçecek kulüpler belirlendi. Programın diğer günlerinde okulumuzun rehberlik öğretmeni ve psikolog Celal Akça, Ergen Psikolojisi ve Eğitim-Öğretim yöntemleri konulu seminerler verdi.

Yoğun geçen toplantı ve eğitimlerin yanında Semerkand Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen havuz ve yemek etkinliği ile öğretmenler yorgunluklarını attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir